Co możemy dla ciebie zrobić?

Kompleksowy projekt aranżacji

W ramach współpracy realizujemy wyłącznie kompleksowe projekty aranżacji wnętrz domów i mieszkań prywatnych: od pierwszych szkiców układów funkcjonalnych, moodboardów, wizualizacji 3D i pełnej dokumentacji wykonawczej, do nadzoru nad realizacją projektu.

Bez limitu poprawek do projektów i limitu spotkań.

Woj. wielkopolskie, dolnośląskie, mazowieckie (+ okolice).
PROCES

Etapy naszej współpracy

 • 01
  Rozpoznanie potrzeb
 • 02
  Planowanie budżetu
 • 03
  Etap projektowy
 • 04
  Remont i wykończenie
Pierwszym z etapów współpracy jest odrobienie "pracy domowej" przez Inwestorów, w ramach której odpowiadają na wiele pytań związanych z ich potrzebami funkcjonalnymi oraz preferowanymi kierunkami stylistycznymi wnętrz.
Abyśmy mogli przejść do procesu projektowego musimy wspólnie omówić budżet na realizację całego przedsięwzięcia. Wszystkie kolejne etapy procesu projektowego będą realizowane w oparciu o wskazany budżet.
Prace projektowe rozpoczniemy od propozycji układów funkcjonalnych, będących odpowiedzią na poznane na etapie wywiadu potrzeby. Dopiero w kolejnym kroku przedstawimy wizualizacje 3D, dla których uzupełnieniem będą: kompletna dokumentacja wykonawcza oraz kosztorys wszystkich składowych projektu - w tym prace ekipy remontowej oraz stolarni.
Czas na realizację projektu! Na tym etapie jesteśmy w pełni dyspozycyjni zarówno dla Inwestorów jak i ekipy remontowej, odpowiedzialnej za realizację projektu. Wspólne zakupy z architektem, wizyty na budowie - w żaden sposób nielimitowane.
[ +]
PROJEKTÓW
[ +]
LAT DOŚWIADCZENIA
[ +]
M2 PROJEKTÓW
[ +]
MIAST W POLSCE

Wyślij rzut nieruchomości

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
BĄDŻMY W KONTAKCIE

Kontakt

Wyślij rzut nieruchomości, aby otrzymać wstepną wycenę projektu aranżacji.